Ogólne

11-latek kradnie szkolny autobus, prowadzi policjantów w dramatycznym pościgu

W dzisiejszym odcinku, w którym dzieci zachowują się źle, mamy historię, która na szczęście ma szczęśliwe zakończenie. Rozumiemy przez to, że nikt nie został ranny, łącznie z 11-letnim chłopcem, który ostatecznie rozbił ten pełnowymiarowy autobus szkolny po tym, jak poprowadził policję w pościgu przez Baton Rouge w Luizjanie. Nie, to nie literówka – ten dzieciak miał 11 lat. Prawdopodobnie jest uziemiony na całe życie, a przynajmniej lepiej, żeby tak było.

Dzika jazda nie miała miejsca w godzinach szkolnych. Według WAFB, incydent miał miejsce w godzinach porannych w niedzielę 11 października. Został złapany z Progress Head Start, gdzie autobus został zaparkowany z nieznanych przyczyn. Raport stwierdza, że ​​autobus nie należał do rejonu szkolnego, ale do prywatnego właściciela, który zleca podwykonawstwo Head Start. Autobus podobno miał funkcję startu przez naciśnięcie i najwyraźniej nie był zabezpieczony; czy właściciel autobusu może zostać obciążony opłatami, nie jest obecnie znany.

Wiadomo, że ten dzieciak wskoczył za kierownicę około godziny 11:00 czasu lokalnego i dosłownie pojechał do miasta. Pościg obejmował kilka obszarów i trwał około 30 minut, a jak widać na poniższych filmach Scottie Hunter na Twitterze, młody kierowca nie przejmował się zbytnio przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego.

Drugi klip pokazuje chłopca pędzącego przez skrzyżowanie z dużą prędkością, ścigającego kawalkadę policyjnych pojazdów.

Podczas półgodzinnego pościgu rzekomy nieletni złodziej przeskoczył krawężniki, uderzył w linię gazową, przedarł się przez prywatną posiadłość i ostatecznie uderzył w drzewo, które wygląda, jakby próbował przejść pod dużą gałęzią. Naoczni świadkowie podobno powiedzieli, że dzieciak wyglądał dobrze, kiedy wysiadł z autobusu, gdzie policja zatrzymała go. Ponieważ jest niepełnoletni, jego nazwisko nie zostanie ujawnione, ale raporty mówią, że nieletni kierowca autobusu jest oskarżony o litanię wykroczeń, z których nie najmniejszym jest kradzież pojazdu silnikowego i poważne uszkodzenie mienia.

Oczywiście jesteśmy szczęśliwi, że nikt nie został ranny, zwłaszcza chłopiec. Bądźcie bezpieczni, ludzie i, żeby płakać, uczcie tego swoje dzieci nie kraść rzeczy … zwłaszcza szkolne autobusy, które bez większego wysiłku przemierzałyby budynki, nie wspominając o niewinnych ludziach.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close