Recenzje

2021 Debiut Mercedesa Klasy E z długim rozstawem osi i dużą przestrzenią na nogi

Ci, którzy chcą bardziej wyszukanego Mercedesa Klasy E, ale nie mogą podjąć wysiłku finansowego, aby kupić Klasę S, zwykle wybierają CLS. Sytuacja wygląda nieco inaczej w Chinach, gdzie Klasa E jest budowana i sprzedawana lokalnie wyłącznie z dużym rozstawem osi, którego nie można mieć poza Republiką Ludową. Zmodyfikowana wersja zadebiutowała w tym tygodniu na Beijing Auto Show z takim samym zestawem poprawek, co model międzynarodowy.

Długi rozstaw osi Klasy E ma 5056 milimetrów (199 cali), a odległość między osiami wzrasta o 140 milimetrów (5,5 cala) w porównaniu z normalnym E. Jest właściwie nieco dłuższy (+22 milimetry 0,9 cala) niż przed liftingiem. model wprowadzony przez spółkę joint venture Beijing Benz Automotive Co., Ltd (BBAC) ponad cztery lata temu.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close