Recenzje

2021 Dodge Challenger, 2020 Land Rover Defender, Bronco z silnikiem V-8: The Week In Reverse

Przyjrzeliśmy się składowi Dodge Challenger w 2021 roku; jeździliśmy Land Rover Defender 2020; a nowy Ford Bronco otrzyma V-8. To Tydzień w odwrocie, tutaj o godzinie Władza motoryczna.

Pomimo tego, że istnieje od 2008 roku, skład Dodge Challenger jest jak dobre wino; po prostu staje się lepsze z wiekiem. W roku modelowym 2021 opcja szerokokadłubowa została rozszerzona na więcej poziomów wyposażenia z większymi kołami i oponami dla lepszej dynamiki.

Ferrari coś knuje. Prototyp LaFerrari został zauważony na drogach publicznych w pobliżu siedziby producenta samochodów w Maranello we Włoszech. Samochód miał nowy przedni zderzak, tylną klapę, wloty i koła. Nie jest jasne, czy jest to nowy, jednorazowy model oparty na LaFerrari, czy też rozwijany jest następca hipersamochodu.

Jechaliśmy Land Rover Defender 110 2020 i stwierdziliśmy, że jest to kozioł, który nie jest zbyt szorstki. Dzięki możliwościom Jeepa Wranglera, ale lepszej dynamice na drodze, Defender cementuje się w krajobrazie terenowych SUV-ów, gdy przybywa do USA.

Bugatti wypuścił dziki, jedyny w swoim rodzaju samochód, nazwany Bolide. Z silnikiem W-16 Chirona Bolide jest potworem torowym z maksymalną prędkością przekraczającą 311 mil na godzinę. Nie jest jasne, czy Bugatti faktycznie będzie jeździł Bolide po torze wyścigowym lub wprowadzał hipersamochód do produkcji.

Bronco 2021 otrzyma doładowany V-8, ale nie pochodzi od Forda. Tuner z Teksasu, Hennessey Performance Engineering, ogłosił, że wrzuci pod maskę Bronco 758-konny doładowany V-8 i przeprowadzi szereg innych modyfikacji. Zostaną wykonane tylko 24 egzemplarze, a każdy z nich będzie kosztował 225 000 USD.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close