Ogólne

2021 Ford F-150 Raptor szpiegował wideo z przytłumionym hukiem V8

Kilka dni temu po raz pierwszy ujrzeliśmy Forda F-150 Raptor nowej generacji. Długi film pokazał ciężarówkę ze wszystkich stron, ale była debata na temat jej silnika, który brzmiał jak V6 lub V8. Teraz mamy nowy film, który wspiera zespół V8, ale co ważniejsze, mamy wiarygodne źródła, które mówią nam, że tak, moc V8 powróci do niszczącego segmenty samochodu terenowego Forda. To nie jest byle jaki V8 – więcej o tym za chwilę.

Po pierwsze, porozmawiajmy o powyższym filmie. Ma tylko 14 sekund, a dźwięk jest wyciszony, więc nie jest to ostateczny dymiący pistolet dla argumentu V8. Słuchając uważnie, uważamy, że istnieje odpowiednio niski dudnienie, które pasowałoby do V8. Możliwe, że w przypadku niektórych regulacji wydechu EcoBoost V6 rozmawia niżej w zakresie akustycznym, ale nie słyszymy też wyraźnego gwizdka turbosprężarki. Producenci samochodów mogą zakamuflować odgłosy silnika, a także panele nadwozia, ale ta ciężarówka nadal brzmi dla nas bardziej jak wyciszony V8.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close