Ogólne

2021 Maserati MC20 przyłapany na rewelacyjnym wyglądzie w 30 ujęciach szpiegowskich

Maserati jest w trakcie remontu produktu, który rozpoczął się od momentu, gdy Ghibli zyskał lifting, hybrydę i wersję Trofeo z silnikiem V8. Większy Quattroporte również wykorzystał moc Ferrari, otrzymując obróbkę Trofeo, ale modelem, na który najbardziej cieszymy się w tym roku, jest MC20. Debiutując w pierwszej połowie września, zupełnie nowy supersamochód został uchwycony na najlepszych dotychczasowych zdjęciach szpiegowskich z pełną produkcyjną karoserią i światłami.

Coupe z silnikiem umieszczonym centralnie nadal ukrywa się pod ciężkim kamuflażem, ponieważ Maserati nawet zadał sobie trud zamaskowania kół, co jest czymś, co rzadko widzimy. Pomimo owijania nadwozia z grafiką włoskiej flagi, a także marki i modelu, łatwo zauważyć masywne wloty powietrza z tyłu, które chłodzą silnik.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close