Recenzje

2021 Polestar 2, BMW M3 Touring wagon, „The Batman”: The Week In Reverse

Zrobiliśmy spin w 2021 Polestar 2 ;; ponownie drażniono BMW M3 Touring; a zwiastun „The Batman” dał nam lepsze spojrzenie na nadchodzący Batmobile. To Tydzień w odwrocie, tutaj o godzinie Władza motoryczna.

Wsiedliśmy za kierownicę Polestar 2 z 2021 roku i stwierdziliśmy, że trafia on bezpośrednio w podstawowe cechy marki, takie jak zrównoważony rozwój, moc, wydajność i styl. Odgrywa od Tesli Model 3 i Model Y ze względu na swój zasięg i ograniczenia tradycyjnej platformy opartej na silniku spalinowym, ale jest to wspaniały pierwszy krok w przejściu marki na pojazdy elektryczne.

4-drzwiowe coupe Mercedes-AMG GT 63e z 2022 r. Był szpiegowany podczas testów na drogach publicznych z niewielkim kamuflażem. Ukryta klapa na tylnej desce rozdzielczej gotowego do produkcji prototypu tuż pod prawym tylnym światłem była prawdopodobnie punktem ładowania akumulatora hybrydy plug-in. Spodziewaj się, że zelektryfikowany fastback pojawi się u dealerów w przyszłym roku jako model 2022 o mocy aż 805 KM.

BMW opublikowało film przedstawiający kombi M3 Touring opuszczające siedzibę dywizji M do testów na drogach publicznych. Zakamuflowany prototyp miał charakterystyczny czterokołowy układ wydechowy z tyłu i wysokie kratki nerkowe z przodu, z których oba pojawią się w nadchodzących M3 i M4.

Opracowaliśmy przewodnik krok po kroku, jak poprawić lakier pojazdu, a następnie go zabezpieczyć. Od gliny, przez polerowanie, po woskowanie – ten przewodnik nauczy Cię, jak przywrócić nowy wygląd lakieru samochodu.

Pojawił się zwiastun filmu „The Batman”, w którym po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak nowy Batmobil będzie wyglądał na dużym ekranie. Spoiler: To po części samochód typu muscle car, a po części supersamochód z układem tylnego silnika i radosnym oświetleniem. Ten elegancki samochód z pewnością nie jest krzepkim Tumblerem.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close