Ogólne

2021 Wnętrze Acury MDX drażnione, prototyp zostanie zaprezentowany 14 października

Acura pracuje nad przeprojektowaniem MDX. To kolejne wprowadzenie do transformacji produkcyjnej Acury, która rozpoczęła się wraz z pojawieniem się RDX 2019 i była kontynuowana wraz z nadejściem modelu TLX 2021.

Chociaż zarówno nowy RDX, jak i TLX były na celowniku, oczekuje się, że nowy MDX czwartej generacji będzie najbardziej imponującym, jak dotąd, z przeprojektowanej linii Acury. Zakamuflowane prototypy zostały już zauważone i Acura pokaże nam projekt 14 października wraz z ujawnieniem prototypu.

Wygląda na to, że Acura ma ewolucyjną stylistykę dla nowego MDX, chociaż pojazd będzie miał bardziej rzeźbione powierzchnie, w tym bardziej widoczną linię ramion biegnącą od reflektorów do tylnych świateł. Wiemy również, że nowy MDX będzie dłuższy, szerszy i niższy niż obecny model, a także będzie wyposażony w sportowy wariant Type S.

Wewnątrz MDX przejmie wzornictwo z supersamochodu NSX i sportowego sedana TLX 2021. Deska rozdzielcza ma poziomy motyw z przyciskiem uruchamiania na konsoli środkowej poniżej przycisku zmiany biegów. Gładzik będzie sterował dużym ekranem informacyjno-rozrywkowym umieszczonym na desce rozdzielczej jak tablet, a dostępny będzie cyfrowy zestaw wskaźników.

Nie jest jasne, co Acura zaplanowała dla układów napędowych. Podstawową opcją prawdopodobnie pozostanie wolnossący V-6, a także powinna istnieć opcja hybrydowa. W przypadku MDX Type S moc najprawdopodobniej będzie pochodzić z turbodoładowanego V-6 o pojemności 355 koni mechanicznych i turbodoładowanego silnika TLX Type S, chociaż możliwa jest również pewna wydajna konfiguracja hybrydowa.

Acura nie powiedziała, kiedy nowy MDX trafi do sprzedaży, ale oczekuje się, że pojawi się jako model 2021.

Poza nowym MDX wiemy, że Acura pracuje nad nowym kompaktowym sedanem, który zastąpi ILX. Powinien dotrzeć w ciągu najbliższych 12-24 miesięcy.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close