Recenzje

2022 Acura MDX, SSC Tuatara, R34 Nissan GT-R: Tydzień wstecz

Acura zaprezentowała prototyp 2022 MDX; SSC Tuatara może ustanowić nowy rekord świata; i rzadki Nissan GT-R R34 jest na sprzedaż. To Tydzień w odwrocie, tutaj o godzinie Władza motoryczna.

Acura MDX 2022 została ujawniona w formie prototypu z pięknym wyglądem wewnątrz i na zewnątrz. Przemieszczanie ludzi nowej generacji będzie bardziej atletyczne, po części dzięki nowemu przednim zawieszeniu z podwójnymi wahaczami, takim jak w 2021 TLX. Będzie się również pochwalić luksusowym wnętrzem, ponieważ wraz ze śmiercią RLX stanie się okrętem flagowym producenta.

Jeździliśmy 2021 Rolls-Royce Ghost i możemy powiedzieć, że używaliśmy maszyn do szycia, które robią więcej hałasu. Unosi się po drodze jak motyl, ale kłuje mocą V-12. Był to bez wątpienia najlepszy pojazd widziany podczas przejazdu Whataburger od co najmniej tygodnia.

SSC Tuatara może być najszybszym produkowanym samochodem na świecie. Podobno hipersamochód pobił rekord prędkości na lądzie na autostradzie 160, która biegnie między Las Vegas a Pahrump w stanie Nevada, gdzie Koenigsegg Agera RS ustanowił rekord prędkości w 2017 roku. O wynikach powinniśmy się dowiedzieć wkrótce.

Jeep Grand Wagoneer 2022 został zauważony podczas testów na drogach publicznych. Wersja produkcyjna dużego SUV-a opuszcza koncepcyjne 23-calowe koła i skomplikowane przednie oświetlenie, ale zachowuje ogólny wygląd koncepcji, w tym reflektory podobne do Ram 1500.

Na sprzedaż jest rzadki Nissan Skyline GT-R V-Specc II Nür R34. To jeden z zaledwie 718 zbudowanych modeli V-Spec II Nür i jeden z zaledwie 156 ukończonych w Millennium Jade. Cena wywoławcza to 485 000 USD. Samochód znajduje się w Japonii i znajduje się na liście JDM Expo.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close