Recenzje

2022 BMW X1 szpiegowane ze szklanym dachem, dużymi kratkami i ukrytymi wydechami

Z zaledwie 6440 sprzedażami w ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku BMW X1 nie radzi sobie szczególnie dobrze w Stanach Zjednoczonych. Według danych wg CarSalesBaseliczby nie są straszne, ale bawarski crossover subcompact jest daleko w tyle za swoimi bezpośrednimi rywalami, Lexusem UX (7349), Mercedes-Benz GLA (7797), Cadillacem XT4 (9,140), Volvo XC40 (9520) i Audi Q3 (9,967). ). Wszystkie te liczby wskazują na potrzebę całkowicie nowego modelu, który zastąpiłby obecną generację X1.

BMW pracuje już nad następcą modelu, który wciąż jest w sprzedaży, a wczoraj otrzymaliśmy nową partię zdjęć szpiegowskich potwierdzających, że prototypy są obecnie testowane na drogach publicznych w Niemczech. Samochód testowy jest tutaj nadal mocno zakamuflowany, ale co najmniej kilka ciekawych rzeczy można już powiedzieć.

Przynajmniej na razie nowy X1 wydaje się być nieco większy niż poprzedni model. Będzie oparty na zmodyfikowanej wersji platformy BMW FWD i będzie również dostępny z opcjonalnym napędem na wszystkie koła. Ten konkretny przykład jest najprawdopodobniej napędzany silnikiem spalinowym, mimo że rury wydechowe są schowane głęboko za tylnym zderzakiem. Nie ma żółtej naklejki wskazującej, że jest to pojazd zelektryfikowany, więc uważamy, że ma pod maską ICE.

Firma z Monachium już oficjalnie potwierdziła, że ​​w pełni elektryczne BMW X1 jest w kartach modelu nowej generacji. W pewnym momencie po wprowadzeniu X1 na rynek dołączy do konwencjonalnych wersji i oczekiwanego modelu hybrydowego typu plug-in.

Mówiąc o dacie premiery, różne źródła podają, że nowy X1 zadebiutuje pod koniec przyszłego roku lub na początku 2022 roku. Początkowo będzie wypuszczany z trzy- i czterocylindrowymi silnikami z turbodoładowaniem i spodziewamy się ośmiocylindrowego silnika. automatyczna skrzynia biegów z ZF ma być jedyną dostępną opcją.

Zaoszczędź tysiące na nowym BMW X1

MSRP $ 35,945

Zaoszczędź średnio ponad 3400 USD na sugerowanej cenie detalicznej * dzięki
Usługa kupowania samochodów Motor1.com

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close