Nowe technologie

2022 Ford Ranger Splash powraca, aby ponownie przeżyć lata 90

W czerwcu Ford zarejestrował nazwę Splash w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO). Czasami sprawy toczą się dość szybko.

W środę Blue Oval ujawnił Ford Ranger Splash z 2022 r., powrót pakietu graficznego z lat 90. z nowoczesnymi akcentami, za 1495 USD. Ponadto przez cały rok modelowy będą wypuszczane Splash Limited Editions, aby dać kupującym Ranger coś wyjątkowego.

Ford zaoferuje pakiet Splash w modelach XLT i Lariat z czterodrzwiową kabiną, którą producent nazywa SuperCrew. Można go sparować z pakietem FX2 lub FX4, jeśli ktoś chce mieć dodatkowe możliwości terenowe.

Pakiet Splash dodaje pomarańczową i czarną grafikę z boku nadwozia, a także charakterystyczne dla Splash matowoczarne, 12-ramienne 18-calowe felgi aluminiowe. Nozdrza grilla, jak nazywa je Ford, są pomalowane na pomarańczowo, aby kontrastowały z błyszczącymi czarnymi akcentami na grillu, zderzakach, nakładkach lusterek bocznych, listwach nadkoli i wlotach powietrza w błotnikach.

Wewnątrz Rangery z sportowymi fotelami z pakietu Splash z pomarańczowymi kontrastującymi przeszyciami i prążkowanymi słojami w kolorze węgla. Kierownica, gałka zmiany biegów i hamulec postojowy również mają pomarańczowe szwy. Górna tapicerka modeli Lariat dodaje pomarańczowe przeszycia na podłokietnikach i desce rozdzielczej zamontowanych w drzwiach.

Biorąc stronę z poradnika Jeepa, Ford powiedział, że będzie oferował modele Splash Limited Edition z jednorazowymi opcjami kolorystycznymi nadwozia. Modele te będą ogłaszane co kilka miesięcy i będą oferowane w ilościach ograniczonych do kilkuset sztuk. Pierwszym Splash Limited Edition będzie Snow Edition, który otrzyma również 18-calowe matowe czarne felgi, lakier w kolorze Avalanche z magnetycznymi akcentami dopasowanymi do hebanowego wnętrza z akcentami w kolorze Ash Grey i wzmocnieniami z włókna węglowego. Latem pojawi się Splash Forest Edition z lakierem zewnętrznym Forged Green z czerwonymi nozdrzami wlotu powietrza dopasowanymi do wnętrza Snow Edition. Jesień przyniesie Sand Edition z zewnętrzną farbą Desert Sand dopasowaną do wnętrza Snow Edition.

Pakiet Splash jest prawdopodobnie ostatnim hukiem dla Rangera obecnej generacji przed wprowadzeniem ciężarówki nowej generacji. Dostawy rozpoczną się pod koniec roku.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close