Ogólne

2022 Genesis GV70 Walkaround Video pokazuje z dużą szczegółowością SUV-a

Debiut Genesis GV70 był interesujący. Zwykle producenci samochodów podają kilka wskazówek i niejasnych zdjęć, których kulminacją jest pełne ujawnienie. Genesis po prostu opublikował kilka zdjęć z GV70 w październiku bez żadnego kontekstu, po czym zastanawialiśmy się nad szczegółami aż do wczoraj, kiedy właściwy w końcu nastąpiło ujawnienie. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że warto było czekać i frustrować.

Nasz debiutancki post zawiera szczegółowe informacje, ale ponieważ koronawirus wciąż pustoszy Stany Zjednoczone i świat, podróż do Korei Południowej w celu bliższego przyjrzenia się nie leży w sferze możliwości dla większości serwisów informacyjnych. Asian Petrolhead Miał jednak szczęście, że udało nam się odbyć długą osobistą wizytę z nowym GV70, a powyższy film daje nam bardzo szczegółowy widok małego SUV-a z niemal każdego kąta.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close