Recenzje

2022 Jeep Grand Cherokee, Dodge Shelby Viper, Subaru BRZ GT300: najlepsze zdjęcia z tego tygodnia

Nowa generacja Jeepa Grand Cherokee pojawi się w roku modelowym 2022 i tym razem będzie wariant trzyrzędowy. W tym tygodniu dostrzeżono odkrywczy prototyp nowego SUV-a średniej wielkości.

Nieoficjalny samochód wyścigowy Porsche Carrera GT, który nigdy nie był homologowany, a tym samym nigdy nie ścigał się, trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu. Samochód jest znany jako Carrera GT-R i jest obecnie wystawiony na sprzedaż przez niemiecki Mechatronik.

Był czas, kiedy Carroll Shelby zmodyfikował Dodge Viper, a zbudowany przez niego jednorazowy prototyp może być teraz Twój.

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że rok modelowy 2021 będzie ostatnim dla Toyoty Land Cruiser w Stanach Zjednoczonych. Land Cruiser niedługo zostanie przeprojektowany i chociaż nowa generacja nie będzie sprzedawana lokalnie, pojawi się bliźniak Lexus, który powinniśmy tutaj zobaczyć jako przeprojektowany LX.

Kolejną Toyotą, która trafiła na pierwsze strony gazet w tym tygodniu, był C + Pod, pierwszy z kilku samochodów z napędem elektrycznym, które japoński gigant samochodowy planuje wypuścić w nadchodzących latach. C + Pod to malutka rzecz, która waży mniej niż 1500 funtów i ma tylko około 12 koni mechanicznych, co oznacza, że ​​można ją policzyć do sprzedaży w USA.

Porsche opublikowało film z wyścigu drag queen, w którym każda generacja 911 Turbo, od oryginalnego 930 do obecnego 992, walczy ze sobą. Prowadzili je kierowcy wyścigowi Porsche z przeszłości i teraźniejszości.

Jeep ogłosił ceny nowej hybrydy plug-in Wrangler 4xe 2021. Zelektryfikowana wersja kultowego off-roadera może bezgłośnie pokonywać nawet 25 mil, jednocześnie będąc w stanie pokonać Rubicon Trail.

I wreszcie, przeprojektowany 2022 Subaru BRZ dał początek wariantowi wyścigowemu dla klasy GT300 japońskiej serii samochodów turystycznych Super GT. Zacznie się ścigać w 2021 roku, gdzie będzie rywalizować z samochodami wyścigowymi, takimi jak Acura NSX, Lexus RC F i Nissan GT-R.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close