Ogólne

2022 Jeep Grand Wagoneer debiutuje 3 września, ujawniono nowe teasery

Kampania zwiastuna Jeepa Wagoneera i Grand Wagoneera 2022 jest kontynuowana do dziś, a Jeep upuścił jeszcze dwa zdjęcia. Wydaje się, że należą do Grand Wagoneer. Teasery z zeszłego tygodnia były odrobinę niejednoznaczne co do tego, który to był model; Jednak na podstawie tych nowych zdjęć wydaje się, że były to również zdjęcia Grand Wagoneer. Jeep ogłosił również, że ujawni Grand Wagoneer w czwartek, 3 września.

Najnowsze zdjęcia przedstawiają fragment kratki szczelinowej i część naszywki na masce – WAG. Gdybyśmy musieli zgadywać, na zdjęciu widać część kratki od strony kierowcy z napisem GRAND poza ramką. Kratka wygląda na indywidualną z mnóstwem szczegółów otaczających szczeliny. Kratka i plakietka również wyglądają na oświetlone.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close