Ogólne

2022 Mercedes-Benz AMG SL, 2021 Polestar 1, Salon samochodowy w Detroit: Tydzień z tyłu

Jechaliśmy Mercedes-Benz AMG SL 2022, ponownie odwiedziliśmy Polestar 1 z 2021 roku, a targi samochodowe w Detroit ogłosiły jego powrót. To Tydzień w odwrotnej kolejności, tutaj o Autorytet.

Pierwszy raz mieliśmy okazję zasiąść za kierownicą Mercedesa-Benz AMG SL z 2022 roku. Przeprojektowanie ukochanego samochodu sportowego oznacza powrót miękkiego dachu i układu 2+2, ale jest to pierwszy SL zaprojektowany od początku do końca przez ramię AMG firmy Benz. Ostrzejszy, bardziej wydajny i wypełniony lepszą technologią, a jednocześnie wyposażony w dodatkową użyteczność, najnowszy SL powinien spodobać się tym, którzy chcą przedzierać się przez kaniony w weekend.

Cadillac Escalade-V 2024 został przyłapany na grasującym po ulicach Michigan. Słychać dźwięk dużego silnika V-8, podczas gdy widać poczwórny układ wydechowy z kwadratowymi końcówkami. Wygląda na to, że przednia maska ​​została zmieniona z podobnymi elementami konstrukcyjnymi, jak w CT4-V i CT5-V. Spodziewaj się debiutu jeszcze w tym roku z produkcją w 2023 r.

Powróciliśmy do Polestar 1 z 2021 roku, gdy produkcja się kończy, a ostatnie samochody przybywają do Stanów Zjednoczonych, aby zapamiętać go jako połączenie z elektryczną przyszłością. Z tyłu przypominającym supersamochód z dwoma silnikami elektrycznymi, zdolność Polestar 1 do pokonywania zakrętów dzięki wektorowaniu momentu obrotowego jest niesamowita. Nadwozie z włókna węglowego jest egzotyczne, ale wnętrze jest prosto z kosza na części Volvo, który może być trudną do przełknięcia pigułką za 160 000 USD.

Maserati ogłosiło powrót do sportów motorowych. Włoski producent samochodów stanie w kolejce do wyścigu otwierającego 9. sezon Mistrzostw Świata Formuły E. Maserati nie powiedział, czy sformuje nowy zespół, czy partner z istniejącym zespołem Formuły E, którego jest 11. Choć Mercedes-Benz opuści serię po bieżącym sezonie.

Salon samochodowy w Detroit ma powrócić we wrześniu po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Program trzyma się planów poważnej przebudowy, zmieniając pokaz samochodowy w festiwal z atrakcjami w całym mieście.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close