Ogólne

2022 Nieoficjalne renderowanie BMW X3 przedstawia łagodny lifting

Nadchodzi zaktualizowane BMW X3. Nasze pierwsze zdjęcia szpiegowskie kompaktowego SUV-a właśnie trafiły do ​​naszej skrzynki odbiorczej na początku sierpnia, pokazując poprawki na przedniej i tylnej ściance X3. Aby to ożywić, Nikita Chuiko z Kolesa.ru ma już parę renderingów przedstawiających, jak może wyglądać końcowy produkt.

Większość odświeżeń w połowie cyklu z BMW jest zwykle konserwatywna i takie jest podejście przyjęte w tych renderingach. Kratka nieznacznie rośnie, tak jak jest to obecnie trend u prawie każdego producenta samochodów. Nie mamy powodu, aby wierzyć, że X3 pójdzie w tym samym kierunku co seria 4, co znajduje odzwierciedlenie w tym miejscu. Cieńsze reflektory i zmienione wloty powietrza w dolnej części deski rozdzielczej mogą czerpać inspirację z X5, podobnie jak trapezoidalne wyloty wydechowe z tyłu. Tylne światła również powinny nieco się odchudzić, ale głównym wnioskiem jest to, że jeśli podoba ci się obecny X3, prawdopodobnie spodoba ci się nowy.

Jak dokładne są te renderingi w produkcie końcowym? To pytanie, na które oczywiście nie zostanie udzielona odpowiedź, dopóki nowy X3 nie zostanie oficjalnie ujawniony, ale nasza pierwsza obserwacja prototypu pokazała pojazd ze standardowymi podwójnymi rurami wydechowymi z tyłu. Dokładny rozmiar kratki i konstrukcja dolnych wlotów powietrza również mogą się nieznacznie różnić. Reszta pakietu powinna być tym samym X3, który mieliśmy od 2017 roku, chociaż niewielkie zmiany w wykończeniu wnętrza mogą zaszczycić kierowcę i pasażerów. Takie rzeczy nie są jednak przedstawiane na tych zewnętrznych renderingach.

Ponieważ nasza pierwsza obserwacja X3 miała zaledwie kilka dni od tego postu, prawdopodobnie nadal będzie długo czekać, zanim nastąpi ujawnienie. Nawet przy niewielkich zmianach prawdopodobnie spodziewamy się europejskiej prezentacji w przyszłym roku. Oznacza to, że rynek amerykański może nie ujrzeć odświeżonego X3 do roku modelowego 2022.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close