Ogólne

Aston Martin obniża cenę na DBX, Vantage

Aston Martin DBX jeszcze nie trafił do dealerów, ale cena wywoławcza długo oczekiwanego SUV-a została już obniżona.

Nowy DBX 2021, kiedy pojawi się na początku czwartego kwartału, będzie kosztował od 179 986 USD, w porównaniu z wcześniej ogłoszoną ceną 192 986 USD.

Obniżono również cenę wywoławczą zaktualizowanego samochodu sportowego Vantage z 2021 roku. Nowe dane wynoszą 142 086 USD za coupe i 150 086 USD za kabriolet, w porównaniu z odpowiednio 149 086 i 164 086 USD. Wszystkie liczby zawierają miejsce docelowe.

Aston Martin powiedział, że obniżył ceny w ramach strategii dostosowania cen na wszystkich rynkach. Zapewni również trochę przestrzeni do oddychania, ponieważ producent samochodów przygotowuje się do wprowadzenia nowych wariantów, szczególnie w przypadku DBX, którego pierwsze dodatkowe warianty mają pojawić się już w 2021 roku.

Spadek cen, zwłaszcza w przypadku ekskluzywnej marki, takiej jak Aston Martin, nigdy nie jest łatwą decyzją, ale pokazuje determinację nowego kierownictwa, aby wzmocnić finanse Aston Martin, gdy firma odzyskuje siły po koronawirusie Covid-19.

Aston Martin był już w trakcie realizacji planu naprawczego na początku 2020 roku, który obejmował rezygnację z planów dotyczących submarki Lagonda EV. Po wybuchu pandemii producent samochodów został zmuszony do znacznych zwolnień. Wyznaczono również nowego dyrektora generalnego w postaci byłego szefa Mercedes-AMG Tobiasa Moersa.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close