Ogólne

Aston Martin ogłasza aktualizacje na 2022 r., w tym większą moc dla DB11 V8

Aston Martin ogłosił w środę rundę drobnych aktualizacji kilku modeli w swoim asortymencie, a także uruchomienie internetowego konfiguratora, który pozwala bawić się wszystkimi opcjami dostępnymi dla pełnego składu.

Wiadomo, że Aston Martin pracuje nad znaczącymi aktualizacjami swoich samochodów sportowych z silnikiem umieszczonym z przodu, chociaż w 2022 roku nabywcy zobaczą tylko nowe opcje kół i wykończenia, a w przypadku DB11 V8 dodatkową moc.

DB11 V8 kontynuuje z 4,0-litrowym silnikiem V-8 Mercedes-Benz AMG z podwójnym turbodoładowaniem, ale z mocą maksymalną podniesioną z 503 do 527 KM. Pomaga to nieznacznie wzrosnąć prędkość maksymalna do 192 mil na godzinę. Nabywcy DB11 poszukujący większej mocy mogą nadal wybrać własny 5,5-litrowy silnik V-12 z podwójnym turbodoładowaniem Aston Martin o mocy 630 KM.

Aby uprościć nazwy używane w Aston Martin, DB11 upuszcza tag AMR, który był dołączony do samochodu od roku modelowego 2019 (DBS zrezygnował również z tagu Superleggera). Ponadto, w roku modelowym 2022, DB11 będzie dostępny z nowymi sportowymi fotelami, które zwiększają wsparcie dla ramion, klatki piersiowej i nóg.

Modele DBS i DBX mają nowe konstrukcje kół, przy czym te ostatnie są dostępne z kołami o średnicy do 23 cali. DBX może być również wyposażony w te same sportowe fotele, co w DB11, a także w bezprzewodową podkładkę do ładowania urządzeń mobilnych.

Dostępne są również nowe opcje kolorów i wykończenia pogrupowane w wyselekcjonowane pakiety znane jako Accelerate, Create i Inspire. Pakiet Accelerate jest skierowany do fanów osiągów, ponieważ oferuje unikalne sportowe fotele w połączeniu skóry i Alcantary oraz kontrastujące akcenty kolorystyczne. Każdy z pakietów można znaleźć w nowym konfiguratorze znajdującym się pod adresem: konfigurator.astonmartin.com.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close