Ogólne

Audi RS6 walczy z RS Q8 w trzech wyścigach typu Wagon-Versus-SUV

Wysokowydajna marka Audi RS rozszerzyła się o crossovery i SUV-y, ponieważ konsumenci nadal preferują większe pojazdy. Wysiłek zaowocował Audi RS Q8, potężnym rodzinnym wozidłem tego producenta, zdolnym do nielegalnych prędkości i brzydkich startów od zatrzymania, a kanał Archie Hamilton Racing na YouTube zdecydował się zmierzyć go z równie gorącym Audi RS6 Avant. Oba są czterodrzwiowymi pojazdami rodzinnymi, które mają ten sam układ napędowy, ale jak to się przekłada na tor?

Zarówno Audi RS6 Avant, jak i Audi RS Q8 korzystają z 4-litrowego silnika V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Gospodarze kanału nie analizują osiągów żadnego pojazdu, ale oba powinny generować 591 koni mechanicznych (440 kilowatów) i 590 funtostopów (800 niutonometrów) momentu obrotowego. Oba wyposażone są w system napędu na cztery koła Audi Quattro, który zapewnia im solidną podstawę na mokrym i deszczowym asfalcie.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close