Recenzje

Aznom Palladium jako pierwsza na świecie „Hyper Limousine” przeznaczona do jazdy w terenie

Masz dość SUV-ów i crossoverów udających samochody? Co powiesz na samochód udający SUV? Właściwie możemy zrobić jeszcze lepiej. Co powiesz na luksusową 20-metrową limuzynę udającą sedana i SUV? Szczerze mówiąc, nie wiemy, czy ten opis jest dokładny, ale wiemy, że włoska firma Aznom Automotive pracuje nad czymś bardzo dużym i bardzo nieortodoksyjnym.

Te zdjęcia zwiastuna dają nam przedsmak tego, czego się spodziewać. Aznom nazywa go Palladium, a jeśli wyrzeźbiona twarz u góry ekranu i szeroki tył poniżej są jakąkolwiek wskazówką, ten sedan powinien mieć imponującą prezencję. Jest to szczególnie prawdziwe, ponieważ Aznom mówi nam wprost, że wymiary samochodu rozciągają się na sześć metrów (19,6 stopy) długości i prawie dwa metry (6,5 stopy) do dachu. Dla porównania, jest to prawie identyczne z nowym pickupem Ford F-150 Crew Cab, więc tak, to będzie duży chłopiec.

Będzie to jednak coś więcej. Aznom opisuje Palladium jako pierwszą na świecie „hiper-limuzynę”, której stylistyka inspirowana jest bogatymi pojazdami z lat 30. XX wieku oraz imponującymi luksusowymi maszynami używanymi przez dyplomatów i głowy państw. Dokładnie to, co to oznacza, jest nieznane – w końcu to tylko teaser. Ale oprócz tego Palladium będzie mógł pochwalić się systemem napędu na wszystkie koła, zaprojektowanym do użytku w terenie. Przypuszczalnie nie będzie to po prostu Lincoln Town Car zamontowany na zwariowanym podwoziu monster trucka.

Przez lata widzieliśmy kilka imponujących projektów wykonanych przez Aznom. W 2018 roku pisaliśmy o ciekawie zaprojektowanym SUV-ie zbudowanym z Ram 1500. To był Aznom, chociaż nie jest jasne, czy Palladium powstanie z istniejącego modelu, czy też będzie chodził wysoko jako własny, wewnętrzny projekt. Niezależnie od jego pochodzenia, będzie produkowany w ograniczonych ilościach i jako taki będzie prawdopodobnie dość drogi.

Nie mamy konkretnej daty debiutu tej intrygującej maszyny, ale nastąpi to w ostatnim tygodniu października na Milano Monza Open Air Motor Show w Mediolanie.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close