Ogólne

Changan Uni-K to stylowy, zwiewny SUV o znajomym wyglądzie

Chociaż generalnie nie publikujemy wiadomości o samochodach tylko w Chinach, od czasu do czasu robimy wyjątek. Dopiero w zeszłym miesiącu rozmawialiśmy o rozciągniętej Mercedesie Klasy E i BMW serii 5 dla Republiki Ludowej, a teraz na pierwsze strony gazet trafia kolejny model. To z innego powodu, ponieważ Changan Auto Uni-K nie ma wydłużonego rozstawu osi, ale ma ciekawy design.

Najnowszy model, który dołączył do szaleństwa coupe-SUV, Uni-K ma kilka godnych uwagi elementów stylistycznych, w tym skomplikowany projekt przedniej kratki, światła do jazdy dziennej w kształcie litery Y, wysuwane elektroniczne klamki drzwi i duże 21-calowe koła. Patrząc na jego boczny profil, można pokusić się o uwierzenie, że jest to pewien SUV niemieckiego pochodzenia zbudowany w fabryce Grupy VW w Bratysławie. Podobieństwa z Porsche Cayenne Coupe są kontynuowane, gdy spojrzysz na tylny koniec, w którym tylne światła łączą się z paskiem świetlnym na tylnej klapie.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close