Ogólne

Chevy Silverado 2021 i GMC Sierra Diesels obniżają cenę o 1500 USD

Obniżki cen wraz ze zmianą roku modelowego są nieliczne, dlatego z przyjemnością informujemy, że General Motors odbiera 1500 USD od dwóch swoich koni roboczych napędzanych olejem napędowym. Mówimy o Chevy Silverado 1500 i GMC Sierra 1500 wyposażonych w 3-litrowy rzędowy silnik Duramax o mocy 277 koni mechanicznych i momencie obrotowym 460 funtów stóp (624 niutonometrów).

Według danych, każdy poziom wyposażenia otrzymuje znaczną obniżkę cen na rok modelowy 2021 Muscle Cars i ciężarówki. Ponadto klienci mogą korzystać z tej samej zniżki na pozostałe akcje 2020MY. Aby uczynić ich ciężarówki bardziej atrakcyjnymi, GM ma wdrożyć ulepszenia holowania zarówno dla Silverado, jak i Sierra dla wersji wyposażonych w silnik wysokoprężny i 2,7-litrowy silnik benzynowy.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close