Recenzje

Damian Lillard właśnie otworzył salon Baller Toyota

Nierzadko zdarza się, że gwiazdy, sportowcy i inne VIP-y dywersyfikują swoje źródła dochodów dzięki restauracjom, liniom odzieży i makijażu oraz nie tylko. Jednak jedną z branż, w której napływają głośni właściciele, jest handel samochodowy. Wcześniej tego lata Mark Wahlberg rozszerzył swoje imperium o nowy sklep, a teraz Damian Lillard, rozgrywający NBA w Portland Trail Blazers, dołączył do aktora jako dealer z własnym sklepem – Damian Lillard Toyota.

Lillard wraz z wieloletnim przyjacielem Brianem Sandersem otworzył sklep Toyoty w McMinnville w stanie Oregon. Sanders, założyciel lokalnej organizacji non-profit, powiedział OregonLive.com, że Lillard chciał mieć dealera, który „nie wyglądałby jak salon samochodowy”. Na początek nazywa się Lillard Toyota Campus i jest zaśmiecony dotykiem Lillarda. Są pamiątki, stoły do ​​ping-ponga i gry typu Pop-a-Shot, które dają kampusowi własny klimat. Salon oferuje również pączki wykonane na zamówienie, pieczone codziennie na świeżo, ale nie są to jedyne jego atrakcje.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close