Ogólne

„F9”, dziewiąty film „Fast and Furious”, podobno przesunięty na 28 maja 2021 r. Z powodu opóźnienia filmu o Jamesie Bondzie

Wirus nadal staje się wirusowy.

W piątek, Różnorodność poinformował, że dziewiąta część serii filmów „Szybcy i wściekli”, „F9”, została ponownie przełożona na 28 maja 2021 r. Opóźnienie jest spowodowane najnowszym filmem Jamesa Bonda „No Time To Die” przesuniętym z powrotem na kwiecień 2, 2021. Pierwotnie zaplanowana na kino 22 maja 2020 północnoamerykańska premiera “F9” została przesunięta na 2021 rok, zgodnie z postem na Facebooku “Fast”.

„Stało się jasne, że nie wszyscy nasi fani na całym świecie zobaczą ten film w maju” – napisano w poście.

Zwiastun wydany w styczniu ukazał Jacoba Toretto (granego przez Johna Ceny), brata Dominica Toretto z Vin Diesel, głównego antagonisty. Cena jeździ Fordem Shelby GT350R Mustang w jednej scenie, podczas gdy Toretto wydaje się być gotowy do trzymania się swojego Dodge’a Chargera. Oczekuje się, że w filmie pojawi się również Toyota Supra.

Zwiastun miał również niespodziankę. Han wciąż żyje, pomimo jego pozornej śmierci w trzecim filmie z serii „Tokyo Drift”.

Nie jest jasne, w jaki sposób odroczenie terminu „F9” i ogólne obawy związane z koronawirusem mogą wpłynąć na plany dotyczące całkowicie kobiecego spinoffu „Fast and Furious”, o którym wcześniej dyskutował Diesel.

Pierwotnie komunikat „F9” pojawił się wkrótce po tym, jak Jeremy Clarkson potwierdził na Twitterze, że 4. sezon „The Grand Tour” jest opóźniony z powodu obaw o koronawirusa.

Niemal ukończony odcinek został wstrzymany, a filmowanie kolejnych odcinków nie będzie możliwe w obecnych warunkach, powiedział Clarkson.

Presja na odwołanie lub przełożenie dużych zgromadzeń wpłynęła również na harmonogramy Formuły 1, Formuły E i IMSA.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close