Ogólne

Ferrari odracza Finali Mondiali 2020 z powodu koronawirusa

Ferrari ogłosiło w środę, że będzie musiało przełożyć tegoroczne doroczne spotkanie sportów motorowych Finali Mondiali ze względu na najnowsze ograniczenia obowiązujące w Europie, mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa Covid-19.

Wydarzenie miało pierwotnie odbyć się na torze Yas Marina Circuit w Abu Zabi i zostało już przełożone na to, że odbędzie się na torze Misano we Włoszech w dniach 5-8 listopada.

Ferrari oświadczyło, że zobowiązuje się do dalszego przełożenia wydarzenia. Wiele krajów w Europie ogranicza spotkania przynajmniej do końca listopada, aby zwalczyć niedawny wybuch przypadków koronawirusa.

Finali Mondiali to coroczne spotkanie Ferrari z okazji zakończenia sezonu sportów motorowych i jest otwarte dla publiczności. Służy również jako ostatnia runda niektórych programów wyścigowych GT jednej marki Ferrari, a także programu dnia na torze Corse Clienti. W tym ostatnim przypadku właściciele wycofanych samochodów wyścigowych Ferrari i samochodów eksperymentalnych, takich jak LaFerrari FXX K Evo, spotykają się na weekend wyścigów zorganizowanych przez Ferrari.

Ferrari czasami używa Finali Mondiali do debiutu nowych samochodów wyścigowych, a także samochodów eksperymentalnych. Na przykład FXX K Evo powyżej zadebiutował podczas imprezy w 2017 roku.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close