Ogólne

Ford Bronco Sport Renderingi Wyobraź sobie terenowy pojazd policyjny

Ford od dziesięcioleci jest głównym producentem pojazdów organów ścigania, a Blue Oval nadal patroluje tysiące społeczności. Kultowy radiowóz policyjny Crown Vic zniknął dziesięć lat temu, a Explorer jest dziś pojazdem marki, do którego często trafiają departamenty. Ford rozszerzył swoją ofertę na początku tego miesiąca, wprowadzając mniejszy Bronco Sport, a nowe wizualizacje pozwalają wyobrazić sobie, jak by wyglądał, gdyby Ford poddał mu zabieg Police Interceptor.

Renderowanie nadaje Bronco Sport odpowiednio czarno-białą barwę Forda PI z niezbędnymi naklejkami „To Protect And To Serve” oraz „Emergency 911”. Na drzwiach widnieje napis „Police Interceptor”. Dodanie reflektora na słupku A, osłony chłodnicy, czarnych stalowych kół i migających czerwono-niebieskich świateł górnych nadaje SUV-owi odpowiednią estetykę. W kratce, w tylnych światłach i na tylnej klapie znajdują się również czerwono-niebieskie diody LED.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close