Ogólne

Ford mówi, że wczesne opinie sportowe Bronco sprawiają, że jest “ szczęśliwy ”

2021 Ford Bronco Sport może wyglądać tak, jakby producent samochodów kopiował większy styl Bronco na mniejszy, tańszy ślad, któremu brakuje jakiejkolwiek sprawności terenowej, ale tak nie jest. Chociaż jeździ na wersji platformy C2 Forda, która jest również podstawą nowego Escape, Ford dołożył wszelkich starań, aby poprawić sprawność i możliwości crossovera w terenie. Zdaniem Forda konsumenci to zauważają.

Jovina Young, menedżer ds. Marketingu Sport, powiedziała w nowym Urząd Forda wywiad, że producent samochodów jest „zadowolony z opinii”, że wycofuje się ze strony dealerów, gdy ludzie pytają o nową ofertę. Young ujawnił również, że producent samochodów otrzymał zarówno rezerwacje, jak i zamówienia na ten model, chociaż nie podano oficjalnego numeru. W sierpniu producent samochodów z siedzibą w Dearborn poinformował, że otrzymał ponad 165 000 rezerwacji na sam większy Bronco.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close