Ogólne

Ford wyjaśnia, dlaczego Mustang Shelby GT350 nie żyje

Ford Mustang Shelby GT350 nie doczeka się kolejnego roku modelowego. Ford ogłosił w zeszłym tygodniu, że zaprzestanie produkcji GT350 i gorętszego GT350R po 2020 roku, kończąc pięcioletnią produkcję modelu. Model Shelby GT500 o mocy 760 koni mechanicznych (566 kilowatów) zastępuje go i wiemy, że Mach 1 pożycza z pojemnika na części GT350. Szef marketingu Mustanga, Jim Owens, wyjaśnia w nowym wywiadzie, dlaczego żegnamy się teraz z parą Shelby Muscle Cars i ciężarówki.

Upadek GT350 nie oznacza, że ​​Ford odrzuca wszystko, co najlepsze w Shelby – wręcz przeciwnie. Owens powiedział w publikacji, że pakiet ręczny Mach 1 „nauczył się od GT350”, dodając, że kiedy Ford dowiedział się, co działa, a co nie w pierwszej ofercie Shelby S550, musiał wymyślić nazwę w miarę ewolucji produktu. W ten sposób mamy ustawione Mach 1 na wiosnę przyszłego roku.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close