Ogólne

Ford wyjaśnia, w jaki sposób dach Bronco rozwiązuje problemy Wranglera

Patrząc na zdjęcia Forda Bronco z 2021 roku, potrójny dach prawie pozostaje niezauważony. Tak, jest to funkcja oferowana w Jeepie Wranglerze – jazda terenowa na świeżym powietrzu jest mocną stroną SUV-ów, ale inżynierowie Forda podzielili ją na trzy części, aby ułatwić jej usunięcie. Projekt powstał po nieszczęściu inżyniera Forda z niezręcznym zdejmowanym dachem Wranglera.

W rozmowie z Muscle Cars i ciężarówki, Kierownik programu globalnego Forda, Jeff Seamen, powiedział, że „konstrukcja dźwigni panelu” Wranglera sprawia, że ​​jest on niezręczny i podatny na przewrócenie, co mu się przydarzyło, pękając element. Dach Wranglera jest podzielony na dwie sekcje – cienki panel nad pasażerami z przodu i duży pokrywający tył pojazdu. Tylny panel jest duży, waży 140 funtów (63 kilogramy) i rozciąga się nad siedzeniami w drugim rzędzie. Do jego łatwego usunięcia potrzebne są dwie osoby.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close