Ogólne

Fury Road ”prequel z Chrisem Hemsworthem w pracach

Przygotuj się na powrót na Fury Road.

Nowy film „Mad Max” jest w przygotowaniu i wstępnie ma wejść na ekrany w 2023 roku, a twórca serialu, George Miller, ponownie zasiądzie na fotelu reżysera.

Film zatytułowany „Furiosa” jest prequelem przeboju „Mad Max: Fury Road” z 2015 roku i skupi się na postaci Imperatora Furiosa, granej w poprzednim filmie przez Charlize Theron. Młodszą Furiosę zagra Anya Taylor-Joy, prawdopodobnie najbardziej znana z roli w miniserialu „The Queen’s Gambit”.

W rolach głównych wystąpią również Chris Hemsworth i Yahya Abdul-Mateen II, najbardziej znani z ról w ostatnich filmowych adaptacjach serii komiksów Thor i Aquaman.

Nie jest jasne, czy pojawi się tytułowy bohater Max Rockatansky, choć nie wygląda to na prawdopodobne, biorąc pod uwagę brak jego imienia w tytule nowego filmu. Dlatego poprzednie plotki określały film jako spinoff.

Wiemy, że na ekranie pojawią się niestandardowe samochody, co było cechą serii od czasu pierwszego filmu, kiedy ujawniono Max’s Pursuit Special, coupe Ford Falcon GT z serii XB z 1973 roku.

Miller i Hemsworth ogłosili plany nowego filmu w poniedziałek w Australii, gdzie zdjęcia mają się rozpocząć w 2022 roku. Za projektem stoi Warner Bros.

W przeciwieństwie do szybkiego tempa „Fury Road”, nowy film będzie bardziej rozbudowaną sagą, powiedział Miller Sydney Morning Herald. Powiedział, że historia będzie się toczyć „przez wiele lat”.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close