Nowe technologie

Genesis GV70 posiada technologię linii papilarnych, czujnik do wykrywania oddechu dziecka

To było w marcu 2018 roku, kiedy firma Bentley wprowadziła skaner linii papilarnych do zamykanego schowka Bentayga zamontowanego w konsoli środkowej. Chociaż może to brzmieć jak sztuczka, ma prawdziwe zastosowanie, ponieważ chroni cenne przedmioty przed wzrokiem ciekawskich i zawsze masz do nich dostęp bez konieczności posiadania klucza. W tym samym roku Hyundai poszedł dalej, wprowadzając skanery linii papilarnych dla Santa Fe, aby otworzyć drzwi i uruchomić SUV-a.

Szybko do listopada 2020 roku, luksusowa marka Hyundaia, Genesis, dalej rozwinęła technologię odcisków palców w samochodzie. Umieszczony pod przyciskiem Start Stop wewnątrz GV70, ułatwia płatności elektroniczne za pośrednictwem Genesis CarPay bez konieczności wprowadzania typowego sześciocyfrowego hasła. O co chodzi w Genesis CarPay? Pozwala kierowcy płacić za paliwo i parkowanie za pośrednictwem systemu Infotainment.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close