Ogólne

Gra wideo „Hot Wheels Unleashed” ukaże się 30 września

Jeśli kończy Ci się miejsce na kolekcję Hot Wheels, dlaczego nie wziąć jej w formie cyfrowej?

Premiera zaplanowana na 30 września „Hot Wheels Unleashed” to nowa gra , która pozwala graczom ścigać się zabawkowymi samochodami na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch lub PC. To kolejna próba ekspansji kultowej marki samochodzików w świecie cyfrowym.

Zwiastun wydany w zeszłym tygodniu pokazuje samochody ścigające się na pomarańczowym torze Hot Wheels. Ale chociaż dodano pewne efekty – takie jak płomienie wystrzeliwujące z końcówek wydechu – samochody są renderowane jako zabawki, w tej samej skali, w jakiej byłyby w prawdziwym świecie.

Same samochody są oryginałami Hot Wheels, takimi jak Bone Shaker i Twin Mill, a nie zmniejszonymi wersjami rzeczywistych projektów i można je dostosować za pomocą edytora barw. Dołączony jest również edytor tras, który pozwala graczom tworzyć własne trasy, a także tryby gry wieloosobowej online i offline oraz wyświetlanie na podzielonym ekranie.

To powinno pomóc „Hot Wheels Unleashed” wyróżnić się na tle bardziej tradycyjnych gier wyścigowych, takich jak „Need for Speed”, i nadać grze bardziej zabawny charakter niż poważne symulatory wyścigów, takie jak seria „Forza Motorsport” i „Gran Turismo”.

„Hot Wheels Unleashed” jest już dostępne w przedsprzedaży. Podstawowa wersja kosztuje 49,99 USD, ale dostępne są również edycje kolekcjonerskie z dodatkową zawartością. Jeśli desperacko szukasz nowej gry wyścigowej teraz, gdy „Gran Turismo 7” zostało opóźnione do 2022 roku przez pandemię koronawirusa, zabrakło Ci rzeczy do zrobienia podczas kwarantanny lub po prostu naprawdę lubisz Hot Wheels, może warto Popatrz.

Aby posmakować akcji w grze, kliknij powyżej.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close