Recenzje

Grupa Volkswagen dyskretnie drażni nowego SUV-a, ale co to takiego?

Komunikat prasowy, że SEAT zainwestuje ponad 30 milionów euro (35,7 miliona dolarów) w centrum testowania układów napędowych w Europie, nie jest szczególnie interesujący. Jednak wszystkie zmiany, gdy odkryjesz hiszpańską markę VW Group dyskretnie, obejmowały interesujące zdjęcie zakamuflowanego prototypu testowanego w zakładzie w Martorell.

Ok, ale co to jest? Chociaż obraz został opublikowany przez SEAT, nie musi to oznaczać, że patrzymy na jeden z własnych produktów firmy. Obiekt testowy jest przeznaczony dla wielu marek Grupy VW, więc może to być samochód ze znaczkiem Volkswagena, zwłaszcza że pojazd ma niemieckie tablice rejestracyjne. Zakładając, że jest to model należący do podstawowej marki VW, mamy pojęcie, co to może być.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close