Ogólne

Honda N-Van Mobile Cafe, debiut Rugged Fit na 2021 Tokyo Auto Salon

Chociaż Tokyo Auto Salon 2021 nie odbywa się osobiście, Honda ma kilka wirtualnych pokazów zaplanowanych na tegoroczne wydarzenie online, które oficjalnie rozpocznie się 15 stycznia, ale dwa z tych zaplanowanych debiutów pojawiły się w Internecie nieco wcześniej: Honda N-Van ubrana tak, by wyglądała jak mobilna kawiarnia i hatchback Fit zbudowany, by poradzić sobie ze wszystkim. I kochamy ich obu jednakowo.

Najpierw przyjrzyjmy się temu uroczemu N-Vanowi, który Honda nazywa „Vanem na trzecim miejscu” z nie do końca jasnych powodów. Pokryty stalą nierdzewną (a przynajmniej tak wygląda), firma dostosowała ten N-Van, aby przypominał mobilną kawiarnię. W komplecie z czerwono-białą markizą, odpowiednimi dekoracyjnymi lampami wiszącymi, a nawet małą tablicą menu.

Inne unikalne elementy tej koncepcji, których nie znajdziesz w modelu seryjnym, to czarne stalowe koła, trzy bursztynowe światła do jazdy nad przednią szybą oraz błyszczący srebrny bagażnik dachowy. Wszystkie te elementy nadają koncepcji wygląd mobilnej kawiarni.

Jeśli chodzi o Fit, Honda nazywa tę niestandardową konstrukcję „HEV Crosstar”. Zbudowany we współpracy z CT125 i Hunter Cub, hatchback wykorzystuje szereg inspiracji SUV-ami. Zawieszenie ma skromny podnośnik, opony terenowe Toyo owijają się wokół czarnych stalowych opon, na górze znajduje się bagażnik dachowy Yakima, a niektóre dodatkowe czarne detale nadwozia na beżowym lakierze pomagają jeszcze bardziej zaostrzyć stylizację.

Na razie mamy tylko kilka szczegółów na temat tych dwóch uroczych koncepcji. Ale spodziewamy się, że Honda opublikuje więcej informacji, a także kilka innych zabawnych koncepcji, kiedy wirtualny Tokyo Auto Salon oficjalnie rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close