Recenzje

Hyundai drażni sportowego sedana Elantra N.

Jeśli myślałeś, że 201-konna Elantra N Line to koniec drogi osiągów kompaktowego sedana Hyundaia, to się mylisz.

W wydanym w niedzielę, aby promować nowy samochód wyścigowy Elantra N TCR, na końcu ujawniono prototyp tego, co prawdopodobnie jest pełnoprawną Elantrą N.

Rozwój samochodu nie jest zaskoczeniem, ponieważ w sierpniu w pobliżu Nürburgring zauważono prototyp.

Podobnie jak wyścigówka Elantra N TCR, samochód szosowy ma być wyposażony w 2,0-litrowy rzędowy 4-litrowy turbodoładowany silnik z napędem tylko na przednie koła. Ta sama konfiguracja silnika w i30 N sprzedawanym za granicą, jak również nasz własny Veloster N, rozwija moc 250 koni mechanicznych w standardowej osłonie i 275 z dostępnym pakietem wydajności.

Elantra N powinna również wybrać zestrojoną na N, 8-biegową dwusprzęgłową skrzynię biegów, która właśnie została udostępniona w i30 N i Veloster N na 2021 r., I miejmy nadzieję, że 6-biegowa manualna będzie dostępna dla kierowców, którzy chcą trzeciego pedału . Pogromca Elantra N Line będzie oferował do wyboru 6-biegową manualną lub 7-biegową dwusprzęgłową skrzynię biegów.

Z prototypu zauważonego w sierpniu wiemy, że Elantra N będzie wyposażona w większe koła i hamulce niż Elantra N Line, a także w stałe tylne skrzydło. Wewnątrz prawdopodobnie będą również bardziej rasowe mody, takie jak lekkie siedzenia kubełkowe, wykończenie Alcantara i znaczek marki N.

Linia Elantra N pojawi się w grudniu jako model 2021 roku. Elantra N prawdopodobnie pojawi się w przyszłym roku jako model 2022.

Ekipa Hyundai N ma przed sobą pracowity rok. Działa również na modelach i20 N i Kona N, z których ten ostatni powinniśmy zobaczyć w Stanach Zjednoczonych. Pojawi się również Sonata N Line i dedykowany samochód sportowy N, przy czym ten ostatni może być zasilany z akumulatora.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close