Recenzje

Hyundai drażni zgrabny mydelniczek Samochód, który planuje sprzedać

Hyundai Design Center Europe jest odpowiedzialne za większość nowych pojazdów Hyundai sprzedawanych na kontynencie europejskim. Jej siedziba znajduje się w Russelsheim w Niemczech i została otwarta w 2003 roku, aby zapewnić, że wszystkie nowe modele tej marki spełniają „wymagające standardy klientów europejskich” oraz „dostosowują samochód do potrzeb tego konkretnego rynku”. Okazuje się, że projektanci ze studia mają znacznie szerszy zakres prac, niż myśleliśmy.

Producent samochodów z Korei Południowej właśnie opublikował pierwszy zwiastun dość interesującego nowego produktu zaprojektowanego w Russelsheim. Ma cztery koła, ale nie jest napędzany silnikiem ani silnikiem elektrycznym. Zamiast tego opiera się na sile grawitacji, która powinna pomóc mu toczyć się po drodze w dół.

Bez zbędnych ceregieli – poznaj pierwszą mydelniczkę Hyundaia. Jest drażniony cienistym obrazem, który ujawnia jego ogólny kształt, który na pierwszy rzut oka wydaje się dość futurystyczny. Na razie niewiele można powiedzieć, ale przynajmniej widzimy, że jest żółty, ostry i ma logo Hyundai z boku. „Wyraźne podobieństwo do samochodu koncepcyjnego 45”, według marki.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z terminem „mydelniczka”, odnosi się on do bezsilnikowego pojazdu napędzanego grawitacją na trasie zjazdowej. Było popularne wśród dzieci, które w przeszłości robiły własne mydelniczki z wyrzuconych drewnianych skrzynek po mydle.

Z czasem te małe samochody stały się popularne nawet wśród producentów samochodów, a Aston Martin jest jedną z pionierów, jeśli chodzi o projektowanie profesjonalnych mydelniczek. Hyundai twierdzi, że pojazdy te są szczególnie popularne w Europie i Ameryce Północnej, gdzie „odbywa się wiele imprez w mydelniczkach”.

Jaka jest najlepsza część planów Hyundaia? Po wykonaniu pełnego projektu i uruchomieniu pojazdu, tj. Zjechaniu ze wzgórza, firma planuje zaoferować go swoim klientom w Europie. Nie ma dokładnej daty premiery ani ram czasowych dla debiutu mydelniczki, ale Hyundai obiecuje, że „zostanie ujawniony wkrótce”.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close