Ogólne

Hyundai Kona N szpiegował testy z klatką bezpieczeństwa i tłustymi wydechami

Benzyna, diesel, hybryda i elektryczna – Kona występuje w wielu formach. Hyundai przygotowuje się do zaoferowania jeszcze większej różnorodności, doprawiając swojego małego crossovera wysokowydajnym wariantem N. Po raz kolejny zauważono, że przechodzi końcowe testy na torze Nürburgring z pełną produkcyjną karoserią, kołami, światłami itp.

Siedząc bliżej drogi niż zwykła Kona, prototyp miał sztywniejsze zawieszenie i nowe felgi aluminiowe o wymiarach co najmniej 18 cali. Czerwone zaciski hamulcowe na tylnej osi wskazują na sportowy charakter prototypu, ale to tył samochodu naprawdę odsłania jego atletyczny charakter. Te obszerne końcówki układu wydechowego to tylko część historii, ponieważ zauważamy również masywny spojler dachowy z trójkątnym trzecim światłem stop.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close