Recenzje

Hyundai szpiegował testowanie wyjątkowo małego crossovera z chudymi oponami

Można śmiało powiedzieć, że Hyundai idzie na całość w ofercie SUV-ów wielkości kufla na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych (i na innych rynkach) firma sprzedaje Venue jako model sub-Kona o długości zaledwie 159,1 cala (4044 milimetrów). Miejsce nie jest sprzedawane w Europie, ale to tylko dlatego, że nowo ogłoszony Bayon będzie tam kierował się jako subkompaktowy crossover, prawdopodobnie oparty na supermini i20.

Jak się okazuje, wygląda na to, że Hyundai planuje jeszcze mniejszego crossovera, który prawdopodobnie będzie pasował do segmentu A. Drobny pojazd, rzekomo o kryptonimie „AX1”, został zauważony przez użytkownika Instagrama Shingeun_pic gdzieś w Korei Południowej, odpoczywając na przyczepie razem z innym prototypem. Jest to bardziej podobne do małego hatchbacka z wysokim dachem, kwadratowymi nadkolami i krótkimi zwisami.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close