Ogólne

Jeep Wrangler półdrzwi szpiegował w śniegu

Wnikliwi czytelnicy będą wiedzieć, że od czasu premiery Wranglera na LA Auto Show w listopadzie 2017 r., Pojawi się rozwiązanie półdrzwiowe. Jasne, amerykański producent samochodów pokazał duet koncepcji z oknami z pleksi, obiecując, że będą one dostępne w roku modelowym 2019. Ale na szczęście te zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że makiety mogą w końcu stać się rzeczywistością.

Ponieważ Ford Bronco przygotowuje się do przełamania internetu, jasne jest, że Jeep chciał dołączyć do imprezy; a ich najnowszy Wrangler, który wszędzie jeździ, jest wyraźnie chętny do pomocy. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji półdrzwi z oknami z tkaniny, najnowsza maszyna będzie prawdopodobnie miała odpowiednią pleksi, która będzie mile widzianym dodatkiem. Chociaż wcześniej w Jeepsterze były one określane jako „koncepcyjne”, wszystko wygląda obiecująco.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close