Ogólne

Jeep Wrangler udaje, że jest to rower górski, niefortunnie zawodzi

Najpierw najważniejsze. Jeśli ktoś ma dodatkowe informacje na temat tego samotnego Jeepa Wranglera, który stoi na krawędzi zniszczenia, nie możemy się doczekać wyniku. Mamy trochę wrażeń po naszej stronie i zaktualizujemy tę historię, jeśli otrzymamy nowe wiadomości. Na razie wiedz tylko, że gdzieś na wzgórzach na wschód od Los Angeles znajduje się Wrangler, który utknął między młotem a kowadłem. A raczej na szczycie skały w bardzo trudno dostępnym miejscu.

Niestety, nie znamy historii, ale z drugiej strony, ile musisz wiedzieć? Wczoraj późnym wieczorem Jun Castro opublikował serię zdjęć na publicznej grupie Hemet News na Facebooku. Wyraźnie pokazują późnego modelu Wranglera wysoko pośrodku na bardzo wąskim szlaku i możemy zadać tylko to samo pytanie, które, jak podejrzewamy, zadają wszyscy. Co myślał ten kierowca? Właściwie znamy tutaj dokładnie proces myślowy. – Mam Wranglera, mogę dostać się na ten szczyt… o cholera, co ja sobie myślałem?

Wyrazy uznania dla załogi w The Drive za zbadanie lokalizacji tego faux pas z napędem na cztery koła. Z rozsądną pewnością ustalili, że jest to szlak na południe od Loma Linda, a właściwie to jest seria szlaków. Nie są one jednak przeznaczone dla pojazdów – są to szlaki turystyczne i sądząc po sposobie, w jaki ten konkretny szlak jest zakryty po obu stronach, podejrzewamy, że jest on dobrze używany przez rowerzystów górskich. Jeepy czasami przewożą rowery górskie … może tak naprawdę myślał kierowca? Racja, prawdopodobnie nie.

Nie jesteśmy w stanie osadzić posta na Facebooku, ale możesz go zobaczyć tutaj lub pod linkiem źródłowym poniżej. Ten zrzut ekranu posta daje pewne wyobrażenie o niebezpieczeństwie, zwłaszcza po stronie pasażera Wranglera. Nie jest tak wysoko wyśrodkowany, ile zwisa z boku bardzo gwałtowny spadek. Nie będzie żadnego cofania tego Jeepa i powolnego wycofywania się, przynajmniej nie bez łopat, opon przewietrzonych w dół i wielu ludzi, ponieważ szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, jakie pojazdy wsparcia mogłyby zbliżyć się wystarczająco blisko, aby pomóc.

W każdym razie mamy nadzieję, że ze względu na Wranglera ta saga zakończy się szczęśliwie.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close