Ogólne

Kolejny drażnił projekt Infiniti QX60

Infiniti QX60 w końcu otrzyma od dawna oczekiwane przeprojektowanie. Przypomnijmy, średniej wielkości crossover SUV został wprowadzony na rok modelowy 2013, pierwotnie jako JX. Został przemianowany na QX60 rok później w ramach zmiany strategii nazewnictwa w Infiniti, w której wszystkie modele przyjęły prefiks litery Q.

Infiniti zaprezentuje projekt nowej generacji QX60 z koncepcją QX60 Monograph, która ma zostać zaprezentowana 24 września. To samo zrobił z najnowszym QX80, wprowadzając koncepcję QX80 Monograph w 2017 roku.

Wydane w środę zdjęcie zwiastuna daje nam przedsmak tego, co nadejdzie. Wskazuje na pojazd, który jest bardziej blefujący niż obecna generacja i wyposażony w smukłe reflektory.

Firmowy kuzyn QX60, Nissan Pathfinder, również ma zostać przeprojektowany. Wykryto już prototypy nowego Pathfindera, nic więc dziwnego, że Infiniti planuje przeprojektowanie QX60. Prawdopodobnie zobaczymy, że oba pojazdy pojawią się jako modele z 2022 roku. Infiniti ma również mniejszy crossover QX55, który pojawi się w 2022 roku.

Infiniti nie podało żadnych informacji na temat swojego nowego QX60, poza trzema rzędami siedzeń. V-6 prawdopodobnie pozostanie podstawowym zespołem napędowym, a opcja hybrydowa może powrócić. Obecny QX60 stracił opcję hybrydową po 2017 roku. Prawdopodobnie również automatyczna bezstopniowa skrzynia biegów pozostanie jedyną opcją skrzyni biegów.

Bądźcie czujni.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close