Recenzje

Lexus LC Aviation schodzi w Japonii dzięki zakrzywionemu spojlerowi zespołu LFA

Lexus LC to samochód, który tak naprawdę nie potrzebuje specjalnej edycji, ponieważ jest wspaniałą maszyną, nawet w najbardziej podstawowej formie. Nie przeszkodziło to japońskiemu oddziałowi firmy ulepszyć zmysłowe coupe do nowej specjalnej edycji Aviation, dostępnej wyłącznie w domu w Japonii. Czerpiąc inspirację z aeronautyki, model z ograniczoną liczbą biegów to przede wszystkim tylny spojler.

Wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym, tylny element aerodynamiczny rozciąga się na tylne błotniki LC za pomocą pary zakrzywionych skrzydełek opracowanych w celu ułatwienia przepływu powietrza. Przedłużony spojler został stworzony przez niektórych ludzi zaangażowanych w rozwój supersamochodu LFA z silnikiem V10, który miał automatycznie rozkładany i chowany tylny spojler.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close