Ogólne

Lotus otworzy nowe centrum zaawansowanych technologii

Lotus kontynuuje ekspansję w Wielkiej Brytanii, ogłaszając, że utworzy nowe centrum zaawansowanych technologii w kampusie Wellesbourne Uniwersytetu w Warwick. Zakład będzie siedzibą działu konsultingowego Lotus, Lotus Engineering, i będzie reprezentował nowe partnerstwo pomiędzy Lotus i WMG (dawniej Warwick Manufacturing Group) na Uniwersytecie Warwick.

Następuje po dodaniu nowego zakładu produkcyjnego w pobliżu swojej istniejącej siedziby w Hethel w Norfolk i nowej hali montażowej tuż przy torze testowym.

„To duży krok naprzód dla Lotus i naszej firmy konsultingowej” – powiedział Matt Windle, dyrektor wykonawczy ds. Inżynierii w Lotus Cars. „Nowa przestrzeń, obiekty i możliwości pracy w Wellesbourne będą bardzo poszukiwane, ponieważ szybko budujemy nasze portfolio projektów zewnętrznych”.

Nowy obiekt będzie składał się z powierzchni biurowej, laboratoriów i warsztatów, a 130 inżynierów będzie uzupełniać 500-osobowy zespół inżynierów w Hethel.

„Wellesbourne oferuje doskonały obiekt z dużym potencjałem ekspansji i będzie idealnym domem dla naszego nowego centrum zaawansowanych technologii” – powiedział dyrektor generalny Lotus Phil Popham. „Nasza strategia inżynieryjna i badawczo-rozwojowa dotycząca zaawansowanych układów napędowych jest zgodna z wizją rządu i szerszymi globalnymi ambicjami dotyczącymi przyszłości niskoemisyjnej motoryzacji.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close