Ogólne

Mazda CX-30 Turbo z 2021 r. Oficjalnie debiutuje w USA z mocą 250 KM

Włączający silnik Turbo dostępny dla Subcompact Crossover

· Silnik Skyactiv-G 2.5 Turbo zapewni 250 KM i moment obrotowy 320 lb-ft na 93-oktanowym paliwie premium

· CX-30 2.5 Turbo jest standardowo wyposażony w napęd na wszystkie koła i-Activ

· Nowe zaawansowane technologie uzupełniają nowoczesny design, zapewniając wszechstronne wyrafinowane wrażenia z jazdy

IRVINE, Kalifornia (17 września 2020 r.) – Kompaktowy profil Mazdy CX-30 pomaga jej z wdziękiem pokonywać ciasne zakręty, a jej śmiałe proporcje zapewniają dużo miejsca do podróżowania ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Subcompact crossover jest idealnym towarzyszem w pogoni za tym, co dalej. Poza imponującą stylistyką, CX-30 zapewnia wciągające wrażenia z jazdy, które teraz są wzmacniane większą mocą. Mazda North American Operations (MNAO) ogłasza dzisiaj dodanie turbodoładowanego silnika Skyactiv-G 2.5 Turbo do modelu CX-30 2021.

Mazda CX-30 2.5 Turbo 2021 pomoże podnieść się w swojej klasie dzięki podwyższonym osiągom i możliwościom, nowym zaawansowanym technologiom oraz doskonałemu kunsztowi i projektowi. Silnik Skyactiv-G 2.5 Turbo zapewni imponującą moc 250 koni mechanicznych i moment obrotowy 320 lb-ft na paliwie premium (93 oktany) lub 227 KM i moment obrotowy 310 lb-ft na zwykłym (87-oktanowym) paliwie. Połączenie silnika turbo i standardowego napędu na wszystkie koła i-Activ ze wspomaganiem trakcji w terenie pomaga rozszerzyć możliwości CX-30, oferując fanom swobodę odkrywania stylu życia, od miasta po teren.

Zaawansowane technologie dostępne w 2021 CX-30 2.5 Turbo uzupełnią nowoczesny, wyrafinowany design, zapewniając jednocześnie pasażerom spokój. Nowe funkcje bezpieczeństwa i-Activsense obejmują Smart City Brake Support Reverse z tylnym hamowaniem poprzecznym, które mogą pomóc kierowcy, automatycznie uruchamiając hamulce, gdy pojazd cofa z prędkością od 2 do 4 mil na godzinę w przypadku przeszkody lub wyjeżdżania z parking wykryto przejeżdżający pojazd. Nowa funkcja wspomagająca, asystent jazdy w korku, usprawnia tempomat radarowy Mazda w określonych sytuacjach, zapewniając sterowanie, które pomaga kierowcy utrzymać się w granicach pasa ruchu przy prędkościach poniżej 40 mil na godzinę. Dostępny jest również monitor 360 ° z cyfrową wyrazistością o wysokiej rozdzielczości. Te nowe funkcje towarzyszą innym zaawansowanym technologiom, dzięki którym CX-30 2.5 Turbo wyróżnia się w swoim segmencie, takim jak wyświetlacz Active Driving Display, rozpoznawanie znaków drogowych i adaptacyjny system oświetlenia przedniego.

Dzięki większej mocy i zwinnym osiągom silnik turbo spełnia pasję wywołaną elegancką i odważną stylistyką CX-30. Dzięki stylistyce Mazdy Kodo, sylwetka CX-30 2.5 Turbo odzwierciedla przyjemność z jazdy silnikiem, jednocześnie akcentując wciągające wrażenia z Mazdy. Poziom kunsztu wnętrza jest elegancki dzięki płynnemu połączeniu materiałów, takich jak bezramowe, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, czarna górna tablica rozdzielcza i chromowane wykończenia. Każdy element wnętrza został zaprojektowany tak, aby był intuicyjny dla kierowcy i pasażerów. Począwszy od elementów sterujących na kierownicy, umiejscowienia 12-głośnikowego systemu audio Bose®, proporcji 8,8-calowego dużego wyświetlacza centralnego i wsparcia pomagającego uzyskać idealną pozycję siedzącą, Mazda koncentruje się na filozofii zorientowanej na człowieka, aby zapewnić naturalne wrażenia. podczas jazdy. Subtelne ulepszenia na zewnątrz CX-30 Turbo podkreślają nowe osiągi i możliwości, takie jak 18-calowe czarne felgi ze stopu aluminium, większe końcówki rur wydechowych, błyszczące czarne lusterka zewnętrzne i plakietka „TURBO” na pokrywie bagażnika.

CX-30 2.5 Turbo 2021 ma wejść do sprzedaży pod koniec 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące opakowania i ceny zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close