Ogólne

Mitsubishi Canter Camper ma V8, może iść wszędzie

Mitsubishi nie jest prawdopodobnie pierwszą marką, która przychodzi na myśl, gdy mowa o kamperach. Tak, firma ma kilka świetnych pojazdów przygodowych, ale widzieliśmy tylko kilka z nich używanych jako platformy dla niestandardowych konstrukcji RV. A szkoda, bo – jak pokazuje ten film – niektóre Mitsusy są absolutnie niesamowite dla modów do kamperów.

To, co tu widzisz, to Mitsubishi Canter z 2006 roku. To nie jest typowa ciężarówka, ale raczej lekki pojazd użytkowy, co oznacza, że ​​jest większy, cięższy i bardziej wytrzymały niż pickup. Canter jest jednym z najpopularniejszych pojazdów użytkowych firmy na całym świecie, z tysiącami sprzedaży w krajach takich jak Japonia, Australia, Belgia, Nowa Zelandia, Indonezja, Iran, a także Stany Zjednoczone.

Ten konkretny przykład jest nieco wyjątkowy. Zamiast czterocylindrowego silnika wysokoprężnego, który zdaniem właściciela był bardzo słaby, zastosowano doładowany LS3 V8. I chłopcze – brzmi świetnie i daje niestandardowemu kamperowi moc potrzebną do długich podróży. Aha, i faktycznie możesz to dryfować.

Powierzchnia mieszkalna tego kampera jest w rzeczywistości większa niż to, czego można się spodziewać, patrząc z zewnątrz. Jest dwuosobowe łóżko składane, dużo schowków, zlew, lodówka, telewizor i… cóż, to wszystko. To w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz na wakacjach, a ten kamper ma to wszystko na pokładzie.

Jak zobaczysz na filmie, zdecydowanie nie jest to najjaśniejszy i najładniejszy kamper, ale właśnie to nam się w nim podoba. W końcu pojazdy przygodowe i kampery są generalnie przeznaczone do użytku i pomagają odkrywać nowe miejsca.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close