Recenzje

Mitsubishi Galant Rendering wyobraża sobie odrodzenie eleganckiego sedana

W ramach sojuszu Renault-Nissan Mitsubishi ma obecnie dostęp do szerokiej gamy technologii i platform. Chociaż niekoniecznie oznacza to, że firma wydałaby pieniądze na wskrzeszenie Galanta, przynajmniej teraz mamy kilka powodów, by wierzyć, że nowy sedan tej marki jest możliwy. Nie teraz, ale pewnego dnia. Prawdopodobnie.

Nasi dobrzy kumple w Kolesa.ru wpadł na pomysł współczesnego następcy Galanta i już na pierwszy rzut oka ich renderingi wyglądają świetnie. Wirtualny samochód utrzymuje łączność ze swoimi poprzednikami i jednocześnie sprawdza się na bieżąco. Nic zbyt pretensjonalnego ani agresywnego, po prostu dobrze wykonana praca.

Galant dziewiątej generacji pozostawał w sprzedaży do 2012 roku i był ostatnim prawdziwym Galantem na rynku. Model dziesiątej generacji był zasadniczo rebadged Mitsubishi Lancer dla Japonii i Brunei i nie miał nic wspólnego z oryginalnym modelem.

Patrząc na te renderingi, widzimy więcej podobieństw do Galanta ósmej generacji, który pozostaje (prawdopodobnie) nasz ulubiony. Proste linie, czysty język stylistyczny i jedwabiście gładkie silniki V6 są tym, co reprezentuje ten sedan (i kombi na niektórych rynkach). Jeśli poradziłeś sobie z niektórymi problemami z rdzą, był to niesamowity samochód.

Musimy przyznać, że w tych renderingach widzimy również pewne wpływy Renault Talisman, ale jest to cena, którą z radością zapłacimy, aby zobaczyć Galanta z powrotem na drodze w nowoczesnej formie. W rzeczywistości francuski sedan opiera się na jedynej platformie sojuszu Renault-Nissan, którą można wykorzystać do odrodzonego Galanta.

Uratuj tysiące na nowym Mitsubishi Eclipse Cross

MSRP $ 24,690

Zaoszczędź średnio ponad 3400 USD na sugerowanej cenie detalicznej * dzięki
Usługa kupowania samochodów Motor1.com

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close