Ogólne

Nadchodzi przeprojektowanie popularnego crossovera

Zauważono, że Honda testuje prototyp prawdopodobnie nowej generacji CR-V.

Przez lata CR-V rozrósł się z kompaktowego do małego crossovera, który na niektórych rynkach można zamówić nawet z trzecim rzędem. Wygląda na to, że trend będzie kontynuowany w nowym modelu szóstej generacji, który powinien pojawić się jeszcze w tym roku jako model 2022 (obecny CR-V pojawił się w 2016 roku jako model 2017).

Na przeprojektowaną stylizację CR-V wyraźnie wpłynął najnowszy Accord, z osłoną chłodnicy i wykończeniem reflektorów prawie do siebie pasujących. Proporcje są inne niż w obecnym CR-V, maska ​​wydaje się dłuższa, a tylny zwis również wydaje się nieco rozciągnięty.

Platforma prawdopodobnie będzie taka sama, jak przeznaczona dla przeprojektowanego Civica, który ma pojawić się wiosną tego roku jako model z 2022 roku. Wygląda na to, że wnętrze również będzie pasować, sądząc po konstrukcji ekranu informacyjno-rozrywkowego i położeniu jego pokrętła sterującego widocznym na jednym ze zdjęć.

Nie jest jasne, co Honda zaplanowała w zakresie układu napędowego. Jest jednak prawdopodobne, że obecna 1,5-litrowa turbodoładowana wersja podstawowa 4-cylindrowego modelu CR-V zostanie przeniesiona, wraz z hybrydową konfiguracją, która została właśnie dodana na rok 2020. Konfiguracja hybrydowa opiera się na 2,0-litrowym inline-4. W obu przypadkach zamontowana jest przekładnia bezstopniowa. Kupujący przeprojektowany CR-V powinni mieć możliwość wyboru między napędem na przednie i na wszystkie koła.

Mimo że w kosmosie panuje duża konkurencja, w tym ze strony luksusowych marek, CR-V nadal jest bestsellerem. Obecna generacja osiągnęła średnią roczną sprzedaż ponad 350 000 w samych Stanach Zjednoczonych, a nawet przy ograniczeniach Covid-19 w zeszłym roku sprzedano łącznie 333 502 egzemplarzy. Innymi słowy, jest to przeprojektowana Honda, której nie można zepsuć.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close