Ogólne

Następny Ford Mustang podobno będzie odpowiadał 8-letniemu cyklowi życia obecnej generacji

Obecna generacja Forda Mustanga, S550, wywołuje uśmiech na tarczach od 2014 roku, kiedy pojawił się z wielką pompą w ramach obchodów 50-lecia Forda na tabliczce znamionowej Mustanga.

Obecnie Ford koncentruje się na SUV-ach i pickupach, ale Mustang nigdzie się nie wybiera. W rzeczywistości w lutym nieumyślnie potwierdzono, że S650 nowej generacji pojawi się w 2022 r., W ramach oferty pracy. To da S550 Mustangowi ośmioletni cykl życia.

Cytowanie źródeł dostawców, Wiadomości motoryzacyjne (wymagana subskrypcja) poinformował w zeszłym tygodniu, że Ford powtórzy ośmioletni cykl życia S650 Mustang, w przeciwieństwie do pierwotnego planu obejmującego tylko sześcioletni cykl życia. Oznaczałoby to, że S650 zabierze nas przez całą drogę do około 2030 roku.

Źródła te ujawniły również, że S650 Mustang otrzyma lifting po trzecim roku na rynku, tak samo jak S550 przeszedł lifting w 2017 roku.

Słyszeliśmy również, że hybrydowy układ napędowy pierwotnie przeznaczony dla S550 w tym roku pojawi się teraz dopiero po premierze S650. Oczekuje się, że powertain połączą V-8 z silnikiem elektrycznym, aby uzyskać połączenie najwyższej wydajności i wydajności.

Nadal nie jest jasne, czy S650 będzie jeździł na platformie S550, czy przejdzie do nowego projektu. Istnieją obie plotki, że S650 może korzystać ze zaktualizowanej wersji platformy D2C na zamówienie S550 lub wersji modułowej platformy CD6, która zadebiutowała w SUV-ach Ford Explorer i Lincoln Aviator 2020. Bądźcie czujni.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close