Ogólne

Niezwykle rzadki koncept Rimac na sprzedaż za dość grosza

Rimac Concept One jest prawdopodobnie jednym z najrzadszych współczesnych samochodów drogowych. Do dziś nie jest jasne, czy kiedykolwiek wyprodukowano osiem czy siedem egzemplarzy Concept One, w tym ten, który niedawno rozbił Richard Hammond. Ta liczba może wydawać się znikoma, ale dla elektrycznego hipersamochodu wartego milion dolarów każdy pojazd ma znaczenie.

Tak jak ten, który zauważyliśmy Manhattan Motorcars przez Road & Track magazyn. Nowojorski sprzedawca samochodów z wyższej półki ma w swoim asortymencie specjalny pojazd i tak, jest to jedna z pozostałych jednostek Concept One na powierzchni Ziemi.

Niewiele jest informacji na temat Concept One na sprzedaż w Manhattan Motorcars (nie tej na zdjęciach), poza tym, że jest on dostępny w kolorze nadwozia Riviera Blue i kolorystyce tapicerki Cognac Gold. Ma również niesamowitą cenę w wysokości 1,6 miliona dolarów. Biorąc pod uwagę ograniczoną produkcję, są to dobrze wydane pieniądze – jeśli masz taką ilość po prostu leżącą. Możesz wyświetlić listę, aby uzyskać więcej zdjęć rzeczywistego Concept One na sprzedaż.

Dla niewtajemniczonych Concept One to dopuszczony do ruchu drogowego, w pełni elektryczny hipersamochód wyprodukowany przez chorwackiego producenta samochodów Rimac. Wytwarza moc 1224 koni mechanicznych (913 kilowatów) i moment obrotowy 1,180 funtostopów (1600 niutonometrów) z czterech silników elektrycznych.

Rimac Automobili trafił ostatnio na pierwsze strony gazet. Poinformowano, że Grupa Volkswagena zamierza sprzedać Bugatti chorwackiej marce, a kierownictwo Volkswagena rzekomo zatwierdza ten ruch i czeka na sygnał rady nadzorczej.

Oprócz Bugatti wygląda na to, że VW chce wyładować inne marki pod swoim ogromnym parasolem, a mianowicie Lamborghini, SEAT, Italdesign i Ducati. Weź jednak ten poprzedni fragment ze zdrową nutą sceptycyzmu, ponieważ w tym momencie nic nie zostało potwierdzone.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close