Ogólne

Nissan wprowadza części terenowe Nismo do pickupów Frontier i Titan

Nissan przez lata napomknął o różnych częściach terenowych, a we wtorek pierwszy z nich został ostatecznie ogłoszony.

Części zostały opracowane przez Nismo we współpracy z dostawcami i zaprojektowane jako elementy modernizacyjne do pickupów Frontier (lata modelowe 2005-2020) i Titan (lata modelowe 2016-2021), a także wycofywanego Xterra (lata modelowe 2005-2015) ) SUV.

Każdy poważny off-roader będzie chciał najpierw ulepszyć zawieszenie swojej ciężarówki lub SUV-a. Tutaj Nismo współpracowało z Bilsteinem nad opracowaniem zestawu zawieszenia, który może zapewnić dwucalowy uniesienie ponad wysokość jazdy. Zestaw zawiera amortyzatory jednorurowe na każdym rogu, ze zdalnymi zbiornikami na tylny zestaw, który jest idealny do stałej wydajności.

Nissan zauważa, że ​​zestaw zawieszenia został specjalnie dostosowany do dodatkowego ciężaru dowolnego wyposażenia, które można dodać do pojazdu, na przykład biegów do pojazdów terenowych.

Kolejnym kluczowym ulepszeniem są koła i opony terenowe. Tutaj Nismo oferuje specjalnie zaprojektowane 17-calowe koło z sześcioma śrubami.

Inne ulepszenia obejmują mocniejszy przedni zderzak wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości. Waży nieco ponad 100 funtów i ma dwa punkty mocowania do holowania, a także miejsce na światła i wyciągarkę. Mówiąc o światłach, w ofercie znajduje się kilka zestawów (lampy strączkowe i listwy oświetleniowe), które Nismo opracowało we współpracy z Rigid Industries. Zestawy świateł są dostarczane z wiązką przewodów, wyłącznikiem i osłonami chronionymi marki Nismo.

Nowe części będą dostępne później tej jesieni, a aby zademonstrować ich wydajność, Nissan nawiązał współpracę z Team Wild Grace, który wystawi Frontier 2020 wyposażony w części podczas tegorocznego Rajdu Rebelle. W tym wydarzeniu tylko dla kobiet zespoły pokonają w połowie października ponad 1200 mil nierównego terenu na pustyniach Kalifornii i Nevady.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close