Ogólne

Nowe BMW serii 2 szpiegowane na torze Nurburgring w przebraniu M Performance

Istnieje wiele szybszych i mocniejszych BMW, ale żadne z nich nie jest tak bliskie etosowi „Ultimate Driving Machine” jak Coupe serii 2. Ponieważ samochody stają się coraz większe i cięższe, 2er pozostaje wyborem dla entuzjastów poszukujących zwinnego i kompaktowego samochodu sportowego. Na szczęście model nowej generacji będzie trzymał się układu napędu na tylne koła, a nie zostanie zdegradowany do FWD, jak wszystkie inne modele serii 2, które są wyposażone w tylne drzwi.

Zmodernizowany model był już wcześniej rejestrowany przez kamerę szpiegowską, ale po raz pierwszy widzimy Coupe serii 2 na torze Nürburgring. Chociaż wygląda na to, że jest już prawie gotowy do utraty kamuflażu, oficjalna premiera nie powinna nastąpić w najbliższym czasie. Wydawało się, że prototyp miał wszystkie ostatnie panele nadwozia, gotowe do produkcji światła, a nawet szyberdach.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close